Etendused

INFORMATSIOON COVID-19 TESTIMISE KOHTA
Selleks, et etendused toimuda saaksid, kontrollitakse publiku turvalisuse huvides sissepääsude juures tõendit, mis tõestab COVID-19 vastu vaktsineerimist, viiruse läbipõdemist või negatiivse testi tulemust. Tõendi saab luua ja alla laadida patsiendiportaalist digilugu.ee. Koos tõendiga palume esitada ka isikut tõendav dokument.
Covid 19 antigeeni testimine on Tartu laululava juures avatud etenduse toimumise päevadel kell 16.00-20.00. Pakume etenduse külastajatele tasuta kiirtestimist, mida teostab meditsiiniline personal. Kui soovite mōnda spetsiifilist testi, siis võite ise testi kaasa osta või käia eelnevalt ise PCR testi tegemas.
Lisaks testimisele hajutame etenduse toimumisel ka istekohti, et tagada terviseohutus ning vähendada veelgi nakkusvõimalusi, kui mõni nakkust kandev isik peaks siiski publikusse sattuma.

Testimine ja Covid-tõendi kontrollimine ei laiene alla 18-aastastele noortele ja lastele.
Kui vaktsineerimine on pooleli, siis kahjuks ei ole digitõendit veel vaktsiini kohta tekkinud, seega peab testi ikkagi tegema. 

5 august 2021
21.00
Tartu Laululava
6 august 2021
21.00
Tartu Laululava
7 august 2021
21.00
Tartu Laululava
11 august 2021
21.00
Tartu Laululava
12 august 2021
21.00
Tartu Laululava
14 august 2021
21.00
Tartu Laululava

Külastaja meelespea

  • Väravad avatakse kõigil päevadel kell 20:00. Tule kohale ajavaruga, sest Covid-tõendite kontrollimise tõttu võtab sissepääs rohkem aega kui tavapäraselt. Kõigil etenduse toimumise päevadel on laululaval avatud kaks sissepääsu ning eraldi sissepääs VIP-pileti omanikele.
  • Testimine on etenduse päevadel avatud Laulupeo puiestee poolse sissepääsu läheduses kella 16-20.
  • Koos Covid-tõendiga esita palun ka isikut tõendav dokument.
  • Etenduse algus on kell 21:00 ja orienteeruv lõpp kell 00:00.
  • Kohapeal on võimalik pileti eest tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Vihmase ilma korral võta kaasa vihmakeep, vihmavarjude kasutamine ei ole lubatud.
  • Võimalusel tule kohale ühistranspordiga või jalgsi.  Autoga tulijatele on avatud parkla laululava taga ning Maaülikooli Spordihoone ees. Eraldi on parkla VIP-pileti omanikele. Autodega läbipääs puudub Laulupeo puiesteel. Parklatesse pääseb Kreutzwaldi ning Tuglase tänava kaudu.
  • Etenduste ajal on kohapeal turvateenistus ning meditsiiniline personal ning erinevate küsimuste korral aitavad platsiteenindajad.