“Johnny” linnaekskursioonid tuntud tartlastega – Rockooper Johnny
Uudised

“Johnny” linnaekskursioonid tuntud tartlastega

By juuli 9, 2021juuli 13th, 2021No Comments

Rockooper “Johnny” pakub juulikuuõhtutel tartlastele erilisi “linnaekskursioone”, mida viivad läbi vanemad ja uuemad, kuulsamad ja vähem kuulsad tartlased, kes tutvustavad oma Tartut – linna olemuslikumaid paiku, aegu, sündmusi ja inimesi.

15. juulil algusega kell 19:00 meenutab Tartu levimuusikapäevade õhustikku ja sündmusi rockooperi “Johnny” üks heliloojaid Peeter Volkonski. Kohtumine toimub Jannseni ja Koidula monumentide juures Ülejõe pargis.

16. juulil algusega kell 19:00 räägib ja tutvustab oma ülikooliaja Tartut linnapea Urmas Klaas. Ekskursioon algab Raekoja platsi jõepoolsest otsast, “Johnny” tegevuskuubikute juurest.

21. juulil algusega kell 19:00 räägib Supilinna eripäradest ja võludest rockooperi “Johnny” osatäitja Jaanus Tepomees. Ekskursioon algab Tähtvere pargis Marja tn treppide juurest.

25. juulil algusega kell 19:00 kõneleb Tartust kui igipõlisest noortelinnast ajaloolane ja rockooperi “Johnny” peaprodutsent Mihkel Truman. Ekskursioon algab Raekoja platsi jõepoolsest otsast, “Johnny” tegevuskuubikute juurest.

Ekskursioonidel osalemine on tasuta.
Piiratud osalejate arvu tõttu on vajalik eelregistreerimine. Märgi ennast osalejaks Facebookis >>>